Srpen 2007

pauley perrette- fotky

27. srpna 2007 v 17:34 | emily-fftl
pauely hra aj v seriali NCIS namorny vysetrovaci urad , abby sciuto :)

The image “http://www.coolgrrrls.com/pages/images/pp.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.


gabriel

27. srpna 2007 v 11:58 | emily-fftl |  poviedky
Gabriel
Slyším…kostelní zvony. Jejich zvuk je tak krásný, a přitom až mrazivě děsivý...Ohlašuje smrt. Slyším, jak srdce zvonu zoufale naráží na kov, jako by se chtělo osvobodit. Marně. Do zvonění se přidává temný chorál mnoha hrdel. Začínám mít strach. Všude je tma. Nic necítím, nevidím…. Nevím. Prosím, ani nevím koho, jen abych věděl. A ještě víc prosím, aby konečně ustala ta pekelná kakofonie zvuků. Opravdu… vše na chvíli ustalo. To ticho mě kdovíproč uklidňovalo.
Moji šťastnou chvíli míru roztrhal úder. A další. Údery nepřestávají, naopak, nabírají na síle a rytmu. Jsou to snad kapky deště? Spíš mi to připomíná zvuk bubnů, se kterými chodili verbíři… Ale proč? Kde to jsem? Žádná odpověď, jen další a další otázky. Z těch zvuků už pomalu šílím. Otevřel jsem oči. Všude kolem mě, pořád ta samá, neproniknutelná tma. Jako kdybych měl něco před očima. Pokusím se pohnout rukou. Povedlo se. Ale to co jsem ucítil, to mě skoro zabilo. Moje ruce nahmataly dřevo. To… snad ne! Není možné! Otevřel jsem ústa a křičeljsem. Zoufale jsem ječel… ale jediné, co mi přišlo v odpověď, byl výsměšný chechot hromu…
Ani nevím kdy jsem přestal křičet. Už jsem jen sípal a třásl se děsem. Z očí mi tekly slzy. Jedna z nich mi dotekla až ke rtům. Nemohl jsem si pomoci a ochutnal jsem. Místo očekávané slanosti mě však udeřila nasládlá chuť krve. Zvuky pořád nabývaly na intensitě, jakoby to snad ještě šlo… Byl jsem otupělý. Nedokázal jsem se soustředit, jen jsem pořád cítil tu krev a slyšel tu démonickou disharmonii zvuku. Snad celou věčnost jsem trpěl, než se nade mnou slitovalo bezvědomí a přikrylo mě svojí nicotnou rouškou.
Gabrieli…
Zdá se mi to? Nebo mě někdo volá?
Gabrieli…
Otevřel jsem oči. A viděl jsem vše. Naprosto vše… co bylo, i to co je. Na zádech mě něco tlačilo. Všechno vypadalo… jinak než předtím.Pochopil jsem… jsem mrtvý.
Vstaň…
Poslechl jsem. Víko rakve samo odskočilo a já se začal hrabat ven, skrze hlínu, jako by to byla voda…Až jsem se dostal na vzduch… cítil jsem svěží vítr, ještě voněl deštěm. Stál jsem na hřbitově, na vlastním hrobě… Nadechl jsem se… nechal jsem se unášet tím, jak mi vánek cuchal vlasy… a peří na zádech. Peří? Co se…jak? Proč?
Neptej se… a leť.. neptej se kam, leť rychle…neptej se proč…
Poslechl jsem.
***
AUTOR: Wick - Havran
TOPlist
TOPlist

moja fotka :D

25. srpna 2007 v 19:53 | emily-fftl |  the used - secko dokopy
http://www.eyesuckink.com/ChadamFlyers/tiny1.jpg

branden

25. srpna 2007 v 19:43 | emily-fftl |  --branden steineckert--
ty kks . minule som bola s kamoskou v bratislve a ked sme vystupovali z autobusu howorim jej ze teraz sa poreaz do prava a uvidis neco neskutocne a ona ma nepocuvalla a brblala si svoje a ked sme okolo toho "neskutocneho" presli howorim jej ze hentam sedel chalan ktory sa brutalne moc podobal na brandona z the used ! a ona ze cooo to j ektory :D reku ten bubenik :D ona sa rozbehla spet a ona ze dze dze a ja ze tam sedi . ona kricala stale ze de sedi ale kricala to v nevhodnej chwili bo stala vedla neho a ked ho uvidela ze sedi vedla pri zastavke zcervenela a ze pome rychlo prec z blawy :D :D:D boa ale ten
chalan bol upe jak branden a bol bohovsky :-* :D ..jako a len tak od veci ..ten den sa nam stalo tolko trapasov jak za celyy rok :D

eeece dam par fotek brandena :)
http://www.mtv.com/shared/promoimages/bands/u/used_the/steineckert_branden/281x211.jpghttp://www.vater.com/news/images/BrandenSteineckert.jpg
http://www.media.wmg-is.com/media/portal/media/cms/images/200609/usedbranden-medium_1158320267848.jpghttp://www.rock-sound.net/user_gallery/1123877494_tb_MeAndBrandenFromTheUsed.jpg<- malilinka fotecka ale krasna :-*
http://www.superramptechnologies.com/Art/Branden_rocknroll.jpgbanner6.jpg
branden.jpg
branden1.jpg
branden2.jpg
branden3.jpg
branden4.jpg
branden5.jpg
branden6.gif
branden7.jpg
branden8.jpg
branden10.jpg
branden9.jpgnoo neni hezkyyy???:D

dalsie cyber dredase

25. srpna 2007 v 19:22 | emily-fftl


cyber dready

25. srpna 2007 v 19:21 | emily-fftl

http://mysite.wanadoo-members.co.uk/AndrogynitY/gallery/dreads/magentablack1.jpg

http://www.hektik-lox.co.uk/Dreads%20005.jpg
mne sa tieto umele drediky vlmo pacia a tiez by som take kcela ale newiem de a zakolko :(

dready fotecky

25. srpna 2007 v 18:54 | emily-fftldready

25. srpna 2007 v 18:39 | emily-fftl

Dready

Máš už dost česání pracných účesů nebo jen chceš změnit image? Pak se dready zdají být dobrou myšlenkou. Během jednoho dne už můžeš mít hotový celý,kvalitně provedený účes. Můžeš si zvolit velikost dreadu, jaká se ti líbí, od malých, tenkých po silné papa-dreads.
Nejdůležitejší věcí o dreadech , kterou je třeba znát a pamatovat si, je, že časem získávají na kvalitě. Čím déle je nosíš, tím jsou lepší.

Jaký druh vlasů bych měl mít , abych mohl nosit dready?

Kdokoli může mít dready. Jestliže máš jemné rovné vlasy, obvykle doporučujeme menší, tenčí dready, tak jich můžeš mít hodně. Kudrnaté vlasy jsou samozřejmě pro zhotovení dreadu nejsnažší, protože kudrnaté vlasy se zacuchají během jediného dne, pokud je nebudeš česat.

Musím si oholit hlavu, když už je třeba nebudu chtít nosit?

Ne nemusíš. Lze si ostříhat vlasy na krátko, a pak (s hodne kondicionérem) můžeme zachránit celkem slušný kus vlasu na tvé hlavě. Nicméně pro někoho je to zcela citové oddělení sebe sama od dreadu, které tak dlouho měl (nosil).

Mohu si mýt vlasy, když mám dready?

Ano, ano, ano. Mnoho lidí má dojem, že dready jsou špinavé. Mohou být, jestliže je takové chceš mít. Hlavní věcí je behem prvního měsíce příliš nenamáčet vlasy, protože tak jim dáš čas, aby se skutečně ,,uzamkly" do dreadu. Po měsíci si je můžeš umýt. Doporučujeme použít bylinný (např. kopřivový nebo březový) šampon bez kondicioneru. Kondicioner způsobuje zbytečné rozplétání dreadlocku, což asi zrovna nechceš! Nejdůležitější věcí se šamponem je oplachování, oplachování, oplachování. Jinak se může šampon zachytit ve dreadech a na pokožce, a způsobit svědění a vyrážku, zatímco si budeš myslet, že máš lupy. Hodně zaprasený dready se dají parádne vymýt proudem vody z odšroubované sprchy. Taky je tu možnost,opláchnout si hlavu v octové lázni,ale ještě není řádně odskoušený =)

Jak mám dready udržovat?

Jestliže chceš mít perfektně vypadající dready, tak účes musíš udržovat. Každých pár měsíců můžeš samozřejmě přijít na opravu ,,nemocných" dreadů. Kadeřníci mají vše potřebné proto, aby ti účes opravili a pomohli novým vlasům zadreadit se do dreadu. To účes ochrání před poškozením. Rozhodně si ale vytahané vlasy z dreadu neodstřihujte,aby se pak daly zpátky zaplést!! Každý vlas do dreadu dobrý! Každé vytažené očko se hodí! Nač dready zbytečně zužovat?! Co se týká voskování dreadu, mnozí kadeřníci s tímto nemaj dobrý zkušenosti..! Z dreadu se pak vytvoří slepenec veškerého bordelu, ve kterém se kdo vyválí. Lepší je, když dready zůstanou čisté!

Co když mám málo vlasů na dready?

Jestliže nemáš dost vlasů, nebo máš jemné vlasy, ale přesto bys chtěl dready, pak můžeme zadredit tvoje vlasy s vlasovou imitací (v tvojí přirozené barvě, nebo v jiném odstínu), takže budeš vypadat, jako bys měl spoustu svých vlastních dreadů.

Můžu si dready obarvit?

Ano, můžeš si dready odbarvit a nabarvit je, stejně jako bys to mohl udělat se svými normálními vlasy. Po odbarvení je důležité peroxid z vlasu důkladně vymýt, aby ve dreadech nezůstal!!! Je to pěkná chemka, to ve dreadech nechceš, tak si dej záležet.

Můžu si umýt vlasy před samotným zadredováním?

Ano, ale jen bylinným šampónem bez kondicioneru.

rozcestnik-dready

25. srpna 2007 v 18:37 | emily-fftl

najkrajsi chalan =)

24. srpna 2007 v 21:54 | emily-fftl
billyxcore =) kam sa hrabe alex evans XD
ze without make-up :)jesus maarja a vzadu ten plagat the used :-*

zas:D

kraasne trickooooo
:-*

najkrajsie gothic baby z vampu

24. srpna 2007 v 18:12 | emily-fftl
casandra kent
dedeed

deaddollx


rubella
Rubella

myzaree
<
<
<taato myzaree je podla mna uuplne naj krajsiaaa

xxsimplyfied_deathxx
<
<
kraasa =)
beatriceDelacroix


hallowsimortalJadekilletesatanska biblia

21. srpna 2007 v 16:19 | emily-fftl |  satanizmus
satansku bibliu si mozete precitat tu

pusinkaaaaaa

21. srpna 2007 v 15:00 | emily-fftl |  zaujimavosti

anti-blog27

14. srpna 2007 v 8:48 | emily-fftl |  zaujimavosti


(1) kazdy spravny ROCKER nosi tricko so Snuppym
(2) kazdy spravny ROCKER chodi do detskych radii / "to je strasne drsnacke"/
(3) taktiez do detskych programov
(4) kazdy spravny ROCKER si carbe po ruke ako male decko- posobi t ostrasne "vyspelo a drsne"
(5) na kazde spravne ROCKOVE vystupenie chodia ludia priblizneho veku 7 rokov
(6) kazda spravna ROCKOVA hviezda aj napriek tomu ako sa tvari drsne hrava detske hry na pocitaci
(7) kazdy spravny ROCKER aj napriek tomu ako sa tvari drsne papka vajce na stojanceku s lyzickou ako najvacsia princess
(8) ziadna ROCKERKA sa nhambi za svoj domov a rada sa da pred nim odfotit ;o)
(9) kazdy ROCKER nosi tasku na sposob -cepec mojej starej mamy-
(10) kazdy spravny ROCKER chodi do Dynsneylandu
(11) kazdy spravny ROCKER nosi farebne umelohmotne nausnice ktore sa nosili pred 5rokmi a na ruke nosi fest hrubu ponozku ktora perdstavuje -rukavicu-
(12) kazdy spravny ROCKER tancuje na sposob navacsej lesby tak,aby mu polka zadku trcala
(13) kazdy spravny ROCKER nosi vo vlasoch maslicky - vypada to velmi posobivo
(14) kazdy spravny ROCKER nosi na hlave namiesto meliru rajcinovy pretlak, dotycny spevak asi prave vysiel z koncertu....
(15) kazdy spravny ROCKER chodi v ubore na basketball- ceplaky + basket topane a k tomu si da vybijany opasok ktory sa k tomu maximalne "hodi"
(16) kazdy spravny ROCKER ukazuje verejnosti svoju prdel
(17) kazdy spravny ROCKER cika a kadi na verejnosti-alebo sa tak aspon tvári....
(18) kazdy spravny ROCKER nosi na tvari Haloweensku masku ktora presdstavuje Skriatka velkonoseho a spicobradeho
(19) kazdy spravny ROCKER tancuje ako pasikave kura
(20) kazdy spravny ROCKER sa na velku noc oblieva so svojimi spoluziakmi lebo to je fakt vrchol rocku
(21) kazdy spravny ROCKER sa nehanbi za svoj xicht
(21) kazdy spravny ROCKER nosi rukavicu skoro az pod pazuchou, tasticku od nohaviciek ako kabelku (dobre si to vystihla sasha), ciapku aj ked je vonku 15 °C,a fotia si pri cudzej motorke ako najvecsi bavoraci ...
(22) treba sa tvarit ako postihnuty orangutan v prsiplasti
(23) no a nakoniec nahodit xicht uz fakt ako rockerka.. no nechutne

smutne

14. srpna 2007 v 8:09 | emily-fftl |  poviedky
Tati, já umírám...a co s tim naděláš? Za stěnami mého pokoje někdo drnká na struny a chraplavým hlasem zpívá o mé duši...dotýká se tříčárkovaného C, jindy zas jeho šepot není slyšet...Kdosi napsal o mém životě...stránka mu bohatě postačila, sotva pět řádků s námahou popsal...Mami, kde je táta? A jak za tohle v dospělosti odvděčit se mám?...Křik, řev a se slzami do kouta, hlavně ať je nikdo nevidí...Kolena mám od klečení otlačená, mozek v husté pěně výčitek se koupe...srdce chtělo by vzlétnou, avšak milovat by nemělo...Za jižní stěnou spává moje stráž, v noci hlasitě chrápe, avšak o každém mém kroku ví...Co platné mi je kopání, hysterický řev? S proudem slz nic vybojovat nedokážu...
...Tati, v posteli mrtvé dítě leží. Jak nápadně podobná se mně. Očima mrká, hruď se mu zvedá, za řasami slzy se třpití...žít by chtělo, avšak s koulí na noze nejde to snadno...

fotky z dod

13. srpna 2007 v 11:18 | emily-fftl |  fotos
no vcera som nemala cas dat sem tie fotky lebo som vobec pri pocitaci neboola :-/
to hral ivan tasler spolu s imt smile :-S to moc nepocuvam
potom hral aj bronzovy superstarista tomas bezdeda ani totok moc nepocuvam
miko z gladiatoru tez nicmoc
boze jeden z najvecich slovenskych hviezd momentalne laci strike s ivanou
ludia najviac ficali asi na desmode a potom zahrali aj pridavok. sak kulii ma dobry hlas :)
no tieto fotky su uz horsie lebo sme nemali dobre miesto
a teraz daam t najlepsieeeee: horkyze slizeeeee :D na tych som sa najlepsie vyblaznila :D
no myslim ze stacii naco sem budem davat vsetky fotky ked su zhruba rovnake :D
ece dam jednu ae to neni skupina :D som si odfotila takych 2 punkerov :D kto by siich nevsimol :D
noo aa nazaver sem dam ece jednu pesnicku od slizov

dod markiiiiza

11. srpna 2007 v 22:28 | emily-fftl |  diary
jajaaaj neska sme boli na dni otvorenyh dveri v markiz. akoze podla mna to tam bolo mximalne super. :) super program . najlepse slovenske skupiny tam boli ;D . desmood . imt smile, horkyyze sliiize :D a le aj trapery ako tomas bezdeda, peter nagy, miro jaros, bailandaci a nwm ece do.
inac som bola prvy krat v bratislave. a som znechutenaaaaaa. vseci vypravaju na trnavu a hlavne na lincianksua to ece nevideli ten bordel v blawe. a co sa tyka ludiii...to je strasne . vseci dospelaci su hnusny zahlidaju po sebe, boli naravne autobusy a oni ne a ne sa posunut len aby sa ostatny nemestili odautobusu..volaco strasne . co sa tyka deciek tak to som moc neonee neriesila.stacilo mi ked nadomnou stal taky maly chlapec a netvaril sa moc pekne..uz som cakala ze ma ovraca ale nastastie ochwilu vystupil:D . co sa tyka starych ludi ..tak ti su tam na kazdom kroku skupinky :D som myslela ze tam ani mladi nebyvaju :D noo a co sa tyka pubertakov tak....najviac tam bolo jase ze hip hoperov a potom starsne vela emakov . to som ece newidela pokope a potom aj take ze punkaci a nejaky ti dlhovlasi metalisti .... fuha zajtra pridam aj fotky co som pofotila bo musim uz ist :( zatal pa

jepha

9. srpna 2007 v 13:26 | emily-fftl |  --jepha howard--
noo moc toho nemam lebo na mojom kompe mi nejd estahovat :( musim s tym neco spravit, jelikoz moj " strostlivy" otec na mna nema cas :( . v druhom kompe ich mam cez 400 ale je pokazeny :( a v dalsi komp je moc pomalyy :D

quinn

9. srpna 2007 v 13:20 | emily-fftl |  --quinn allman--