m. shadows

6. listopadu 2007 v 14:55 |  avenged sevenfold

M. Shadows

10.10.2007 18:16 | krimlik | Avenged Sevenfold
M. Shadows (Matthew Charles Sanders, nar. 31. 7. 1981) je zpěvákem Avenged Sevenfold (A7X). Je z Hountington Beach, Califoria, ale teďka žije v Orange County (OC).
Když byl Shadows mladší, byl ještě v několika dalších punkových kapelách s kytaristou A7X Zackym Vengeancem. Od interview s Revolver Magazine koloval hláška, že Shadows si zničil hlasivky a navrhnul kapele, aby trochu změnili styl. Shadows prohlásil, že měl prasklou nějakou cévku v krku (he had burst blood vessels in his throat) a že mu bylo řečeno, že jesli neskončí s kariérou, ztratí do 5-ti let hlas. Ale jak řekl na DVD kapely, na tom, že další CD (City Of Evil) bude "all singing" CD se domluvili o pár let dříve, než ho začali nahrávat. Vyjasnil jejich producentovi (Mudroc), že album, na kterém právě dělali (Waking The Fallen), bude "half sing, half screaming" a že další už bude celé zpívané.
Kapely, které měly vliv na A7X jsou například Guns 'N' Roses, Iron Maiden, Metallica, Megadeth a Pantera. Phillip Anselmo z Pantery je Shadowsova "screaming inspiration". Shadows byl kdysi v punkové kapele 'Successful Failure'. Když byl ještě v téhle kapele, napsal pídničku 'Streets', kterou po sformování Avenged Sevenfold nahráli a vydali na jejich první desce "Sounding The Seventh Trumpet".
Shadows cítí velkou podporu vůči vojsku USA, ve kterém má pár svých blízkých přátel. Písničku "M.I.A." (Missing in Action - ztracen v akci) napsal jako poklonu těmhle jeho přátelům. Předtím než hráli tuhle písničku na většině koncertech, Shadows zdůraznil, že Avenged Sevenfold není politicky zaměřená kapela a ani se jí nemíní stát.
Na DVD A7X, když mluví o tom, jak dostali svoje stage names, Shadows řekl, že svoje jméno dostal proto, že když se kapela na střední škole zrovna formoval byl "a darker kid" (z toho důvodu Shadows -> shadow-stín), ale chtěl tam taky včlenit svoje jméno - Matt. Takže Matt zkrátil na M. a tak vzniklo M. Shadows...:D
M. Shadows se objevil na albu countryrappera Cowboye Troye, Black in the Saddle (2007), kde zpíval v písničce Buffalo Stampede (něco jako "bůvolí panika":D)
Matt nedávno požádal o ruku svou dlouholetou přítelkyniValery Dibenedetto (chodili spolu 12 let). Stalo se tak v srpnu 2007.
V současné době má na hlavě takové nějaké mini-číro...jde to vidět v novém klipu Almost Easy (vypadá tam jako Chester Bennington z Linkin Park...má tam i stejne brýle jako mel Chester v klipu What I've Done...:D).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.